POLVISION
Producent systemów
telewizji przemysłowej

Szybki kontakt

info@polvision.pl
71 327 45 94
503 081 146

Oficjalni partnerzy

Geovision - video surveillance systems

HikVision - technology leader in network cameras

Energy Transformation Systems - video transmission systems

Fibridge - optical transmission systems

Partnerzy medialni

Twierdza

Systemy Alarmowe

Zabezpieczenia

4safe.pl

Twój adres IP

54.156.47.142

POLVISION 2004-2017
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wyszukiwanie

Praca

Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy z osobami dysponującymi wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie systemów monitoringu wizyjnego.

ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI O MOŻLIWOŚCIACH PODJĘCIA PRACY W NASZEJ FIRMIE, PRZEŚLIJ SWOJE CV NA ADRES:

praca@polvision.com.pl

NAZWA STANOWISKA:

Inżynier systemów monitoringu wizyjnego (profil techniczny).

POZYCJA STANOWISKA W HIERARCHII FIRMY:

Miejsce w hierarchii przedsiębiorstwa: dział systemów nadzoru wizyjnego
(zespół 2-3 osobowy, składający się z kierownika projektów,
inżyniera o profilu technicznym i inżyniera o profilu handlowym).

Cel, dla którego utworzono stanowisko: realizacja zadań związanych ze wsparciem technicznym klientów firmy
w celu podtrzymania i rozwinięcia na rynku opinii o wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań,
wsparcia technicznego i doradztwa świadczonego przez firmę POLVISION.

Możliwości awansu: kierownik działu systemów nadzoru wizyjnego > kierownik projektów > dyrektor techniczny.

Oczekiwane pośrednie efekty pracy: zwiększenie liczby i skali projektów realizowanych na sprzęcie dostarczanym przez firmę POLVISION.

CZAS PRACY:

Normowany w godz. 8 do 16
(dokładne godziny pracy do uzgodnienia).

MIEJSCE PRACY:

Wrocław, ul. Kruszwicka 26-28.

FORMA ZATRUDNIENIA:

Umowa o pracę na czas nieokreślony.

DODATKOWE NARZĘDZIA PRACY:

Laboratorium wyposażone w wysokiej klasy urządzenia diagnostyczne i najnowocześniejsze technologie monitoringu wizyjnego,
w tym kamery megapikselowe różnych producentów.

SZKOLENIA:

Regularne szkolenia techniczne (1-2 razy w miesiącu).

PAKIET SOCJALNY:

Wynagrodzenie: comiesięczne wynagrodzenie + premia okazjonalna + premia uznaniowa.

Warunki pracy: 1 pomieszczenie dla 1-2 pracowników, dostęp do laboratorium i sali szkoleniowej,
doskonałe warunki sanitarne i kuchenne, firma wynajmuje dom wielokondygnacyjny w cichym, zalesionym rejonie Wrocławia.

Pracodawca: stabilny, uczciwy, wysoko ceniony, działający stabilnie na rynku od kilkunastu lat, z rodzinnymi tradycjami i kapitałem.

Pracownicy: doświadczony zespół techników i inżynierów, bardzo dobra atmosfera pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Codziennie: udzielanie odpowiedzi na pytania techniczne klientów, diagnozowanie, analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów technicznych,
aktualizacja wiedzy z zakresu systemów monitoringu wizyjnego, lektura prasy branżowej, instalowanie i testowanie nowych produktów w laboratorium,
podnoszenie własnych kwalifikacji, zapoznawanie się z nowymi produktami partnerów i firm konkurencyjnych, przygotowywanie dokumentacji
i materiałów pomocniczych dla klientów, doradzanie klientom w zakupie sprzętu i oprogramowania stosownie do realizowanych przez nich projektów.

Nie częściej niż 2 razy w tygodniu: przygotowanie produktu do dostarczenia klientowi (np. sprawdzenie działania określonych funkcji uzgodnionych z klientem,
aktualizacja firmware, skompletowanie odpowiednich wersji produktów - dopasowanie oprogramowania i sprzętu).

Nie częściej niż raz w tygodniu: kompletowanie sprzętu wypożyczonego lub naprawionego i zwróconego do magazynu firmy.

Nie częściej niż raz na 2 tygodnie: pomoc w prowadzeniu szkolenia technicznego w siedzibie firmy.

Nie częściej niż raz w miesiącu: pomoc w prowadzeniu szkolenia lub prezentacji sprzętu u klienta.

Nie częściej niż raz na 2 miesiące: pomoc przy tworzeniu artykułu technicznego do publikacji w prasie branżowej.

WYKSZTAŁCENIE:

Średnie lub wyższe, mile widziana specjalizacja w elektronice lub informatyce.

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW:

Angielski w stopniu komunikatywnym.

NIEZBĘDNY ZAKRES WIEDZY I DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO:

Rozdzielczości obrazu (CIF, D1, HD itd.), metody kompresji obrazu (MJPEG, MPEG-4 ASP, H.264),
transmisja skompresowanego obrazu cyfrowego w kontekście przepustowości sieci (jakość obrazu, a strumień danych),
zaawansowana obsługa systemów Microsoft, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sieciowych,
sprzętowych i programowych występujących w systemach firmy Microsoft, znajomość technologii sieciowych IP
(sprzętu sieciowego, okablowania, protokołów TCP/IP, sieci LAN i WAN, Internetu, DSL, dial-up),
znajomość zagadnień związanych ze sprzętem PC (w szczególności procesory wielordzeniowe),
inteligentna analiza obrazu (wykrywanie obiektów, ludzi, detekcja ruchu),
podstawowa znajomość technologii UMTS i GPS (rejestratory mobilne),
metody zasilania kamer i urządzeń sieciowych (m.in. Power Over Ethernet),
przechowywanie dużych ilości danych (archiwizacja nagrań w technologii iSCSI),
obsługa monitorów wysokiej rozdzielczości (technologia DVI / HDMI).

UMIEJĘTNOŚCI DODATKOWE:

Samodzielna organizacja pracy, efektywne wykorzystanie czasu pracy,
poprawne wyrażanie myśli w mowie i piśmie, praca w zespole,
prowadzenie szkoleń, warsztatów lub prelekcji,
mile widziane doświadczenie w pracy z kamerami megapikselowymi.

PRAWO JAZDY:

Wymagane

DYSPOZYCYJNOŚĆ:

Sporadyczne rozmowy z telefonu komórkowego
poza godzinami pracy (do godz. 20).

GOTOWOŚĆ DO PODRÓŻY SŁUŻBOWYCH:

1-dniowe wyjazdy 1-2 razy w miesiącu.

PREFEROWANE MIEJSCA I OKRESY PRACY:

Przynajmniej 3 lata pracy z systemami monitoringu wizyjnego
jako instalator, projektant lub konsultant.

POŻĄDANE CECHY OSOBOWOŚCI:

Dokładność, staranność, rzetelność, obowiązkowość,
odpowiedzialność, zdolność do samokrytycznej oceny,
umiejętność samodzielnego podnoszenia kwalifikacji, komunikatywność